VAPORESSO GEN S HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY
takipcin edited this page 2 months ago

VAPORESSO GEN S HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Vaporesso Gen S kiti, Vaporesso Gen’in yakın zamanda piyasaya sürülen bir yükseltmesidir. Yeni NRG-S tankına sahip yüksek güçlü bir cihazdır ve on iki farklı renkte süper seksi bir görünüm mevcuttur. Bunu okumayı bitirdiğinde, onu kendin kapmak isteme ihtimalin yüksek. Vaporesso’nun bu yeni, dikkat çekici kutu modu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Vaporesso Marka Elektronik Sigara Vaporesso markasında yeniyseniz, onların buluşçuluk, yaratıcılık ve tasarım atılımlarında pazar lideri olduklarını bilmelisiniz. 13 yıldır Elektronik sigara endüstrisinde, seramik ısıtma elemanları, çocuk koruma özellikleri ve e-sigara kontrol ve algılama yetenekleri dahil 800’den fazla patente sahipler.

Şimdi, Gen S’ye geçelim.

Vaporesso Gen S Vaporesso Gen S modu, her vuruşta size zengin lezzet ve kalın buhar üretimi sunan güçlü bir cihazdır. Kullanıcı dostu bir işletim sistemine ve tonlarca moda sahiptir. Özelliklerine, işlevine ve tasarımına daha yakından bakalım.

Pil ve AXON Çip Gen S modunda, 2,5 A hızlı şarj akımına sahip çift 18650 harici pil bulunur - pil 60 dakikada tamamen şarj olur. Çıkış gücü etkileyici bir 5-220 w’dir.

Gen S ayrıca Vaporesso’nun en yeni yonga seti olan AXON yongasını da içeriyor. AXON çipi, bobini her .02 saniyede bir güçlendirir ve darbe modu, %27 daha fazla lezzet ve bulut memnuniyeti sağlar. Ayrıca uzun pil dayanıklılığını ve akıllı, doğru sıcaklık kontrolünü destekler.

bobinler Vaporesso Gen S kitini satın alırsanız, bir GT4 örgülü bobin ve bir GT örgülü bobin alacaksınız. Her iki bobin de pamuğun e-likit emilimini artıran yükseltilmiş ağ teknolojisine sahiptir. Bobinler ayrıca yüksek ısıtma özelliklerine sahiptir. 0,03 – 5 ohm arasında değişen dirençle bu bobinler tutarlı, sağlam bir lezzet üretir.

Kit, GT4 ve GT örgülü bobinlerle birlikte gelse de, NRG-S tankı tüm Vaporesso GT bobinleriyle uyumludur.

NRG-S Tankı Gen S başlangıç ​​kitinde bulunan NRG-S tankı yenidir ve kullanımı son derece kolaydır. Bobinleri değiştirmek için sökmek çok kolaydır ve yapısı, sorunsuz e-likit dolumu sağlar. Boyut olarak da çok büyüktür – taban çapı 25.5 mm’dir ve etkileyici 8 ml Likit tutar.

Ek olarak, tercihinize göre ayarlanabilen iki büyük hava akımı yuvası vardır.

Yapı ve Tasarım Gen S Elektronik sigara kutu modu harika görünüyor ve kelimenin tam anlamıyla elinizde harika hissediyor. Parmak izine dayanıklı, yumuşak dokunuşlu, kauçuk bir kaplamaya sahiptir, böylece cihazınız lekelerle kaplanmaz.

Diğer kutu modlarıyla karşılaştırıldığında, boyutu 145 mm yüksekliğinde, 53 mm uzunluğunda ve 30 mm kalınlığında ortalama olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, bir çift pil kutusu modu için şaşırtıcı derecede hafiftir.

Net, parlak bir görüntü gösteren .91’ OLED ekrana sahiptir. Ekran, orijinal Gen.

Vaporesso Gen S’nizin keyfini çıkarmanın en eğlenceli kısımlarından biri de rengi seçmek. Gül altından siyah-yeşil solmaya kadar 12 farklı görünüm arasından seçim yapın.

Düşüncelerimiz Kullanıcılar, Gen S’nin üstün performansı, watt aralığı ve mükemmel sıcaklık kontrolü hakkında çıldırıyor. Ayrıca çok hafif olduğu için etkileyici miktarda mod ve özelleştirmeye sahiptir. Ve sizi en iyi ifade eden dış tasarım rengiyle arkadaşlarınızı etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Vaporesso Gen S 220w Kiti Sorunsuz bir Elektronik sigara deneyimi için ihtiyaç duyacağınız tüm parçalara ve parçalara sahip olabilmeniz için bir Vaporesso Gen S 220w kiti satın almayı düşünebilirsiniz. İşte kitin içeriği:

  1. Nesil S modu 1 NRG-S tankı, 8ml 1 GT4 örgülü bobin 1 GT örgülü bobin 1 ekstra cam tüp, 5ml 4 O-ring 1 mikro USB kablosu 1 kullanım kılavuzu 1 garanti kartı Vaporesso için VaporFi Yeni bir kutu modu arıyorsanız, Gen S sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Yıldız tasarımı, güçlü performansı ve işlevsel, yüksek kapasiteli NRG-S tankı ile Gen S modu sizi yarı yolda bırakmayacak.

Esigarasemtinden Vaporesso Gen S kiti ve diğer yüksek kaliteli Vaporesso ürünleri için bugün alışveriş yapın!