Konya Trafik Sigortası
takipcin edited this page 2 months ago

Trafik sigortası, trafiğe karışan tüm araçlara zorunludur.

Trafik sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara zarar vermesi durumunda koruma sağlar.

Kaza durumunda, çevreye, diğer araçlara, varlıklara verilen zararları veya üçüncü şahısları ilgilendiren yaralanmaları trafik sigortası sizin adınıza tazmin edecektir.

Neden Konya Trafik Sigortası ? Hayatınızı basitleştirin - mali ve sigorta konularınızı tek bir yerden yönetin. Sigorta poliçeniz Konya Trafik Sigortası İnternet Bankası’nda her zaman erişilebilir olacaktır.

Poliçeniz sona ermek üzereyken sizi bilgilendireceğiz ve bir sonraki dönem için size yeni bir teklif göndereceğiz.

Otomatik ödemeler ayarlayabilir ve aylık, üç aylık veya altı aylık ödeme seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Türkiye sınırları içinde geçerlidir. Bu sigortaya sahip olmayan motorlu taşıtlar trafikte yasaktır. Poliçede belirtildiği üzere, sürücünün aracı kullanırken başka bir kişinin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarar görmesine neden olması durumunda 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca sürücünün hukuki sorumluluğu. , limitleri dahilinde zorunlu trafik sigortası kapsamındadır. Trafik Sigortası yıllık olarak ücretlendirilir. Zorunlu Trafik Sigortası üçüncü şahısların zararlarını tazmin eder, aracınızın hasarını ödemez. Aracınızın hasarını karşılamak için Kasko (Kasko) yaptırmanız gerekir. Zorunlu Trafik Sigortası manevi tazminat taleplerini tazmin etmez. Garanti limitleri ve primleri Hazine tarafından belirlenir ve Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girer. Sorumluluk Sınırları araç tipine bağlıdır. Haziran 2015’te getirilen yasa ile üçüncü kişilerin sağlık giderleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanmaktadır.

https://www.trafikkaskokonya.com/